شرکت تولید اطلس فوم

شرکت تولید اطلس فوم

شرکت تولید اطلس فوم

با توجه به وسعت ساخت و ساز واحد های مسکونی و تجاری و نیاز فعلی جامعه ایران بر اساس رشد جمعیت ، به کارگیری مصالح جدید و استاندارد برای صنعت ساختمان در ایران یک ضرورت است .

فوم سقفی و پانل هایی سه بعدی سال هاست که در صنعت ساختمان در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد . ساختمان های با این ساختار در زمره سیستم های پیش ساخته محسوب شده و از امتیازهای ساختمان های پیش ساخته برخوردارند .

ااز جمله مزایای این سیستم می توان به کاهش نسبی هزینه های کار ، نیروی انسانی ، کاهش زمان اجرا ، ایمنی در مقابله زلزله و آتش سوزی ( به علت عدم شعله وری در مواد اولیه مصرفی ) و کیفیت بهتر اشاره نمود .

وزنی که یک دیوار پانل سه بعدی تحمل می کند سه تن بر متر مربع می باشد . این در حالی است که تنها یک طرف از دو سوی دیوار بتن ریزی شده باشد و از نظر وزن  یک متر مربع دیوار نازک کاری شده جداکننده خارجی پانل های سه بعدی که از سمت داخل گچ رویه و از سمت خارج سیمان سفید شده باشد دارای وزن تقریبی 150 کیلوگرم می باشد ، در صورتی که همان دیوار از نوع سفال حدود 302 کیلوگرم است . این تفاوت وزن چشمگیر شامل پلاستوفوم های سقفی با بلوک سفالی نیز می شود .

 • ارتباط با ما

  آدرس: تهران ، پاکدشت ، گلزار شمالی ، ابوذر یکم، گلستان 2 ، گلستان 4 ، دفتر شرکت تولیدی اطلس فوم

  ایمیل: info[at].atlasfoam.net

  تلفن تماس: 09121937846

  تلفکس : 36853826-021

 • myfooterpic

  myfooterpic
تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ میباشد. ۱۳۹۷
طراحی شده توسط کدهای رنگی